czwartek, 23 lutego 2012

Ciiisza ..

Hej wszystkim. ;))
Wiem, że nie pisałam przez dłuugi czas, ale niestety nic się u mnie nie dzieje na aupairkowym koncie na Cultural Care. Nie miałam żadnego matcha. Zalogowałam się na stronach: http://www.aupair-world.net , http://www.easyaupair.com  i  http://www.greataupair.com próbując znaleźć sama rodzinkę, ale żadnych efektów nie widać.
Dlatego też, postanowiłam zalogować się na stronie agencji AuPair in America, z którą jechała Karolina. Mniej więcej za tydzień, albo dwa jadę do Wrocławia z Justynką na rozmowę kwalifikacyjną. Pani, z którą pisałam powiedziała, że maturzystki muszą dostarczyć zaświadczenie, że się uczą w ostatniej klasie liceum i można poszukiwać rodzinki. ;) Koszty to 1390 zł, ubezpieczenie i bilet opłaca rodzinka amerykańska, przynajmniej tak mi pani z biura powiedziała. :) Czy któraś z Was też się wybiera z biura AuPair in America ? :) Jeśli tak to jak Wasze przygotowania ?? :D
Pozdrawiam,
Kamilka. ;*

4 komentarze:

 1. hej hej no to widze zdeterminowana bardzo jestes.. ja chcialam jechac przez to biuro ,ale niestety mam tylko dwie możliwości GAWO albo szukaćna własną ręke ( bark prawka) .. a GAWO mi nie gwarantuje ze znajde rodzinke wiec .. musze byc cierpliwa .. no i myśleć pozytywnie... np to jedz i dowiaduj sie i opisuj opisuj chętnie poczytamy ... :P pozdrowienia :P przyszła Au Pairka Natalia :P ha Xd

  OdpowiedzUsuń
 2. heeej no to szkoda ze nadal zadnego match'u ani nic... no ale włąsnie może się uda w drugiej agencji! Ale bądx cierpliwa! A na kiedy planujesz wyjazd?

  OdpowiedzUsuń
 3. APiA zeszlo ladnie z ceny od nowego roku, ja placilam 600 euro za swoj wyjazd... Wiec mysle, ze teraz cena dosc przyzwoita ;-)
  3mam kciuki, aby wszystko bylo po Twojej mysli! ;))
  i pozdrawiam z upalnego Miami! xoxo

  OdpowiedzUsuń
 4. hej ja w tym roku wyjezdzam z CA , a Ty kiedy planujesz pojawic sie w USA?:D

  OdpowiedzUsuń